Ana Sayfa

İddaa Tahmin

Banko Maçlar

Popüler Maçlar

Oranı Düşenler

İddaa Yorum

Blog
8-mayis-iddaa-tahminleri
5 Ay Önce Yayınlandı 282 Kez Okundu

8 Mayıs İddaa Tahminleri - Banko Maçlar

8 Mayıs Günün Bankosu, 8 Mayıs Banko Maçlar , 8 Mayıs Banko Kuponlar, 8 Mayıs İddaa Tahminleri

Bakalım bugün paylaşacağımız banko maçlar takipçilerimize kazandıcak mı, Geçen hafta paylaşmış olduğumuz iddaa kuponunu bir takipçimiz oynamış, Toplam oranı 6.50 İdi, Kupona 100 Misli oynamış yani toplam 650TL para kazandıracak.

Kuponu oynayan takipçimiz mesaj atmış, Abi paylaşmış olduğun banko iddaa kuponunu oynadım, İyi analiz yapmışsın, Güzel yorumlamışın ben bu kupona 100TL Bastım ama yanına 1.05 lik bir maç koydum, senin verdiğin maçların hepsi kazandı ama benim koyduğum 1.05 Lik orandan iddaa kuponu kaybetti, Nasıl zoruma gitti anlatamam diye mesaj atmış Bu arkadaş.

8 Mayıs Banko Maçlar - Kazanmak Garanti

Arkadaşlar siz siz olun yukarıdaki arkadaşın yaptığı hataya düşmeyin, Bir maçın oranının 1.05 Olması o maçın kesin kazanacağı anlamına gelmez, İddaa oranı 1.01 olupta 0-7 Yenilen takım biliyorum ben, Para herzaman yüksek oranlardadır. Bugünde yani 08 mayıs iddaa tahminleri olarak yüksek oranlı süpriz maç tahminleri paylaşacağım. Yüksek orandan korkanlar şimdiden sayfayı terk etsin :)

Ayrıca banko maçlar sayfamızdanda kendinize sağlam banko maçlar çıkarabilirsiniz, Bu sayfada çok güzel tahminler yapılmaktadır. Diğer bak

# Bonus İncele Siteye Git
reklam 1.000TL İncele Siteye Git
reklam 900TL İncele Siteye Git
reklam 1.000TL İncele Siteye Git
reklam 900TL İncele Siteye Git
reklam 900TL İncele Siteye Git
manız gerek bir sayfa ise oranı düşen maçlar sayfasıdır, İddaa kuponalrını yapmadan önce mutlaka bakın, Ve oranı düşen maça değil yükselen maçı oynayın, Oran düşüyorsa bi pislik avrdır unutmayın.

8 Mayıs Banko Kuponlar - Garanti İddaa Kuponları

Kazanmak garanti, Evet yanlış dumadınız tahmingo.com sitesi ile kazanmak garanti, Yakında açacağımız vip tahmin sayfası ile kesin kazanma garantisi veriyoruz, Üstelik vip üyelikler aylık değil tek seferlik ödeme ile olacaktır, Diğer siteler gibi 2.00 gibi banko kuponlar değil, 8.00 ile 20.00 arası yüksek oranlı banko kuponlar paylaşacağız. Bu arada value maçlar sayfamıza bakmayı unutmayın, Çok değerli bir sayfadır, valu maç nedir ne değildir şu sayfadan bilgi edinebilirsiniz value maçlar

8 Mayıs İddaa Tahminleri - Günün İddaa Tahmini

Arkadaşlar 8 mayıs günün banko maçlardından hazırladığım banko iddaa tahminleri aşağıdaki gibidir, Oynamadan önce birkezde sizlerin analiz yapmasını öneririm.

8-mayis-iddaa-tahminleri

İddaa’da En Çok Para Kazanan Adam...!
5 Ay Önce 851 Kez Okundu
8 Mayıs İddaa Tahminleri - Banko Maçlar
5 Ay Önce 283 Kez Okundu
30 Haziran Banko Kuponlar - Banko Maçlar
6 Ay Önce 700 Kez Okundu
İlbet Bahis Sitesi - Giriş Ve Bonuslar
6 Ay Önce 569 Kez Okundu

İletişim Formu